T R A N S A R A S

Bekleyiniz

Parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti

Adres:
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Megapol Tower
Bayraklı/İZMİR
E-Mail Adresi
info@transaras.com

Havayolu Taşımacılığı

havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Genellikle yüksek değerli ve hacmi küçük ürünlerin tercih edildiği taşımacılık türüdür. Hızlı taşıma, güvenlik, geniş ağ ve daha az hasar riski gibi etmenlerden dolayı havayolu taşımacılığına gösterilen ilgi oldukça fazladır.

Uzun mesafeler için kullanışlı olan bu taşımacılık yöntemi ile anlaşmalı havalimanları ile uygun fiyatlar almak mümkün.

Havayolu Taşımacılığı Avantajları Nelerdir?

Dünya devletlerinin ekonomilerinin büyümesi ve kalkınması için taşımacılık son derece önemlidir. Ürün ve malların hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınması ticareti daha da hızlandırır. Havayolu taşımacılığı ise taşımanın en hızlı yoludur.

Bu sayede sadece hızlı bir teslimat değil aynı zamanda ticaret ve ülkelerde daha hızlı gelişir ve evrilir. Küresel ticaretin devamı için bu taşımacılık türü oldukça önemlidir.

Taşınacak ürünlerin kat edeceği mesafe ne kadar uzak olursa bir o kadar da zamana ihtiyacınız olacaktır. Zamana ihtiyacınız olduğunda en doğru çözüm havayolu taşımacılığıdır. Yüksek hızda teslimat için alternatifsizdir.

  • Ücretsiz Teklif al
  • Siparişinizi Verin
  • Ödeme Yönteminizi Seçin
  • Sevkiyat Başlasın
  • 7/24 Destek Alın
  • Güvenli Taşımacılık
Ağır olmayan, değeri yüksek ve hızla bozulacak ürünlerin teslimatı için uygundur.

Diğer ulaşım türlerinin ulaşamadığı yerlere sevkiyat noktası olan uçuşlar ile teslimat süreleri kısalır.

Hızı engelleyebilecek herhangi bir sebep olmadığından dolayı hızlı bir kalkış ve varış yapılabilmektedir. Uçuşlar önceden belirlenen saatlerde gerçekleşir ve ürünlerinizin teslimat süreleri kısalır.

İşletmeler için dünyanın her yerindeki müşteriye ulaşma imkanı artar. Bu sayede daha çok kişiye ulaşılır.

Avantajları kadar dezavantajları da bulunan havayolu taşımacılığının akla gelen ilk sorunu pahalı ve sınırlı kapasiteye sahip olmasıdır. Olumsuz hava koşullarında uçuşlar ertelenebilir, teslimatlarınız birkaç saat ya da gün gecikebilir. Bu gibi durumlarda anlaşmış olduğunuz firmanın müşterisini bilgilendirmesi ve konuyu takip etmesi gerekir. Bu sebepten dolayı tecrübeli ve kurumsal firmalar ile çalışmak olası sorunları en aza indirecektir.

Havayolu taşımaclığı ile bozulabilir ürünler, canlı hayvanlar, değeri yüksek eşyalar, tekstil gibi özel durum istemeyen ürünler, acil teslimat gerektiren mallar gibi geniş bir yelpazede ürün taşımak mümkündür.

Ürünlerinizin ülke ya da ülke sınırları dışına taşınması ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişime Geçin

Bize Ulaşın

Bizi arayarak, bize bir e-posta göndererek veya İzmir'deki merkez ofisimizi ziyaret ederek gönderilerinizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.

Adres

Adalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower No: 41 Kat 10 , 35530 Bayraklı/İzmir